Двама пациенти от пострадалите при инцидента на автомагистрала „Струма“ бяха изписани тази сутрин от „Пирогов”, съобщи "Нова телевизия".
Д-р Анастасия Викторова от Клиника по изгаряне и пластична хирургия предаде пациентите на медицински екипи от Северна Македония.
Изписаните болни са стабилни и в добро общо състояние.
Предвижда се да бъдат настанени за наблюдение в лечебни заведения в родината си.
Останалите 4 лица от пострадалите при същия инцидент са в добро общо състояние. Седмият пациент, който по-рано претърпя операция в Клиника по ортопедия и травматология, а по-късно и в Клиника по неврохирургия, е в стабилно състояние, без промяна от вчера, съобщават още от „Пирогов".
Още по темата
- ТИР скъса мантинелата и падна в дере на най-новата ни магистрала "Струма"
- Променят движението по АМ "Хемус", от вторник – и по "Струма"
- Ограничава се движението на ТИР-ове по „Тракия“ и „Струма“ и през Кресненското дефиле
- Билборд в Скопие: "Буцефал има пет крака. Александър Велики носи шапка като бей"
Подкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и днес, за да научите новините от България и света, и да прочетете актуални анализи и коментари от „Клуб Z“. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме нужда от вашата подкрепа, за да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 държави на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на истинска, независима и качествена журналистика. Вие можете да допринесете за нашия стремеж към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият поръчител на съдържание да сте вие – читателите.
Подкрепете ни