Екшън като за учебници във ВИПОНД се е развил в Хасково - мъж е прострелян след гонка на лъскави коли със затъмнени стъкла и специални регистрационни табели.
Според БНТ, която предава от място, мафиотското преследване се е разиграло около 14:00 часа на изхода в посока Димитровград. На мястото има много полиция. Отцепени са поне четири автомобила, има задържани. Простреляният е уцелен в краката, няма опасност за живота му, допълва телевизията.
Вижда се зарязано и спряло напряко черно комби с номера Х 9Х9Х9Х. Зад него е спрял също черен мерцедес със забележителните регистрационни табели ТАНА ХХ.
Според неофициална информация на БНТ става въпрос за скандал за краден автомобил, конфискуван от полицията. В скандала единият извадил нож, а другият - пистолет, и в крайна сметка бил произведен изстрел. От полицията все още няма официална информация по случая.
Според Нова тв обаче заради засичане на пътя водачите спрели и се сбили.
Служители от ОДМВР Хасково преминавали по пътя от Хасково в посока Димитровград със служебен автомобил, когато видели спрените на платното два автомобила. Помислили, че е възникнал пътен инцидент и спрели да окажат помощ. В същия момент видели как 42-годишен вади пистолет и прострелва в коляното опонента си на 21 г. Служителите са задържали мигновено стрелеца и са транспортирали пострадалия в МБАЛ - Хасково.
Все пак според медията, между двамата имало и предишни конфликти.
Още по темата
- Русия все по-често напада пътнически влакове в Украйна - само за да убива цивилни
- Големият плач: "България ще подари 1,2 млрд. евро на Украйна" - каква е истината
- След инфо, че Картофа в момента топи Георги Кандев, прокуратурата съобщи, че разследва... Картофа
- Европа тества своя „член 5“: ЕС се готви за деня, в който САЩ може да не дойдат на помощ