ЦСКА-София - "Локомотив" (Пловдив) е най-интересната двойка на четвъртфиналите за Купата на България. Жребият бе изтеглен тази вечер, а двубоите са в първите дни на март догодина.

"Лудогорец" и "Левски" извадиха късмет с отбори, които не са от Първа лига. Равностоен изглежда сблъсъкът между "Славия" и "Берое".

1/4-финалите:

"Септември" (София) - "Левски"
"Левски" (Крумовград) или "Монтана" - "Лудогорец"
"Славия" - "Берое"
ЦСКА-София - "Локомотив" (Пловдив)

ЦСКА-София е актуалният носител на трофея. През миналата година "червените" загубиха точно от Локо (Пловдив) на финала, но в настоящата се коригираха срещу "Арда".

Отново се играе по един мач, като посочените на първо място са домакини. По две срещи на разменено гостуване отново ще има само на полуфиналите.

"Левски" (Крумовград) и "Монтана" ще определят последния четвъртфиналист през ноември.

А предпоследният е ЦСКА-София, който малко преди тегленето надви с 2:0 "Арда" с голове на Жорди Кайседо в 22-ата и 36-ата.