Контролата на "Левски" с арменския "Улисес" в Турция беше прекратена при резултат 1:2 в 62-ата минута заради масов бой на терена. Налетяха си футболисти и хора от треньорските щабове.

В 61-ата минута се стигна до спречкване между Веселин Минев и футболист на арменците. На игрището нахлуха резерви и треньори от двете скамейки. Човек от щаба на "Улисес" се нахвърли на Владимир Гаджев и го събори на земята, а играчите на противника започнаха да ритат българския национал. Настана безразборно и грозно ритане и блъскане, а сред най-активните в баталните сцени беше наставникът на арменците Гаджик Симонян.

Това принуди спортният директор Георги Иванов-Гонзо да извади "сините" от терена.

А "Левски" поведе чрез Валери Домовчийски в 13-ата минута от дузпа. "Улисес" изравни две минути преди почивката чрез Шимбамба. В 57-ата минута Давид Хурцидзе вкара за 2:1 с много красив гол. Малко след това футболът бе заменен с нещо като кеч.