ЦСКА записа минимален успех с 1:0 срещу германския третодивизионен "Аален" в първата контрола на лагера в Турция.

Единственото попадение отбеляза Орелиен Йоахим от дузпа в 20-ата минута. Националът на Люксембург обаче пропиля още няколко отлични положения през първата част и пропусна възможността да убие интригата в мача отрано.

Първата част ще се запомни и с това, че реферът отсъди доста пресилена дузпа за немския тим за нарушение на Пламен Крачунов. Вратарят Якуб Дивиш обаче успя да отрази удара от бялата точка.

След почивката треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов смени почти всичките си играчи, но до нов гол не се стигна. Неофициален дебют за 31-кратните шампиони направиха новите попълнения Амансио Фортес (халф от Ангола, започнал днес като титуляр), Марио Бъркляча (хърватски халф) и Стефан Николич (нападател от Черна гора). Последните двама се появиха след почивката. От привлечените тази зима не игра единствено латвийският вратар Максимс Уваренко.

През втората част Стойчо Младенов пусна в игра спряганите за трансфери в чужбина Тони Силва и Серджиу Буш.

Утре ЦСКА играе срещу "Металист" (Харков).