"Тук не е Москва"!
Това скандиране чуваше Румен Радев неведнъж изпод прозорците на президентството, докато още се подвизаваше там. Оказа се, че то не е било лишено от основания.
Защото новата власт вече започна да неглижира европейски форуми и инициативи, насочени срещу заплахата от Русия. Форуми и инициативи, чрез които се защитава истинският български национален интерес - да не ни сполети и нас някой ден това, което се случв...
Съдържанието на тази статия е достъпна само за абонати на "Влез в Клуба"!
Още по темата
- Йотова дава на ДПС още едно място в ЦИК за сметка на ПП и ДБ
- Първият месец на ПБ: солидна доза популизъм и обещания за евроскептицизъм
- ДЕНЯТ В НЯКОЛКО РЕДА: Росен Христов и експертизата му на три континента
- Първият месец на ПБ: липса на смелост и полъх на високомерие. Радев копира Борисов, но без "да се цапа"