Серията на ЦСКА без победа продължава, макар и днес да ставаше въпрос за контрола - 2:2 срещу македонския "Хоризонт" в Турново.

Това бе неофициален дебют на новия треньор Галин Иванов. Тимът замина вчера за западната ни съседка.

"Армейците" поведоха в 8-ата минута. След центриране на Иван Стоянов в наказателното поле Пламен Крачунов с глава върна топката към Стефан Николич, който с ножичен удар не остави шанс на вратаря. В 19-ата минута домакините имаха възможност да изравнят, но и при двата опита от фаулове пратиха топката в стената.

В 24-ата минута Неманя Милисавлевич вкарва красив гол директно от пряк свободен удар отдясно на вратата - 2:0. В 31-ата минута Иван Стоянов направи страхотен пробив по левия фланг, елиминира защитник и вратаря, но в последния момент играч в бяло пресече паса му към Николич. След почивката в състава на ЦСКА бяха извършени доста смени, което видимо пролича.

В 70-ата минута домакините намалиха резултата. Страхотен изстрел на Драган Георгиев по диагонала матира Дивиш - 1:2. В добавеното време на мача Боян Атанасов изравни резултата, след като се разписа с удар отблизо.

"През първото полувреме до известна степен се получаваха нещата, коментира Галин Иванов пред официалния сайт на "червените". - Имаше желание и влагане. Хареса ми пресата, агресията и разиграванията. Второто полувреме бяхме по-мудни, бавно се прегрупирахме. Не съм бил близо до отбора. Видимо е, че има срив."

А в София продължи да е напечено около ЦСКА. Тази сутрин Александър Томов бе причакан от привърженици на армейците пред сградата на bTV, където имаше поредна тв изява. Разговорът бе на висок тон. Междувременно фенклубовете на ЦСКА призоваха Томов и всички едри акционери да дадат акциите си на сектор "Г". Предната вечер отказалият се да поеме "червените" Юлиян Инджов обеща да стори именно това.